WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → ПДВ в системі непрямого оподаткування (на базі місцевої под. адміністрації) - Курсова робота

ПДВ в системі непрямого оподаткування (на базі місцевої под. адміністрації) - Курсова робота

підрозділів комп'ютеризації та держреєстру
4. Підрозділи комп'ютеризації та держреєстру -//- Ввід необхідної інформації з заяви в АРМ "Свідоцтво". Ввід Реєстраційної заяви в АРМ "Облік платників" або АРМ "Держприбутки". Присвоєння індивідуальних податкових номерів та номерів Свідоцтв. Заповнення бланку "Свідоцтва". Підпис Свідоцтва у керівництва місцевого податкового органу і передач їх до загального відділу. Комплектування денних пачок Реєстраційних заяв і передача їх до Управління справляння податків.
5. Управління справляння податків Свідоцтво Отримання підпису на "корінці" Свідоцтва. В разі відправки Свідоцтва по пошті, повідомлення про вручення Свідоцтва зберігається в особистій справі. Факт видачі Свідоцтва фіксується в журналі видачі свідоцтв платникам ПДВ.
6. Підрозділ комп'ютеризації та держреєстру -//- Заносить інформацію про видані Свідоцтва в бази даних АРМів. Щочетверга підрозділи районного рівня формують файли з повідомленням про видані Свідоцтва. Щосуботи, підрозділи обласного рівня перевіряють інформацію отриману з районів, формують та передають файли з повідомленням про видані Свідоцтва до ДПА України.
7. Платник податку Копія Свідоцтва Виготовляє ксерокопію Свідоцтва Подає до Управління справляння податків ксерокопію і оригінал Свідоцтва.
8. Управління справляння податків -//- На підставі оригіналу засвідчує ксерокопію Свідоцтва та підписує її у керівництва місцевого податкового органу. Видає копію платнику і робить відмітку в Реєстрі копій Свідоцтва в особовій справі.
Указом Президента України від 07.08.98 р. № 857/98 "Про деякі зміни в оподаткуванні" установлено, що у разі якщо особа, зобов'язана зареєструватись як платник податку, не здійснила такої реєстрації протягом термінів, визначених законодавством, органи державної податкової служби застосовують такі санкції:
якщо така особа не здійснила оподатковуваних операцій після закінчення граничного терміну, встановленого для реєстрації особи як платника ПДВ - штраф у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
при здійсненні такою особою після закінчення граничного терміну, встановленого для реєстрації його як платника ПДВ, оподатковуваних операцій з продажу товарів (робіт, послуг) без нарахування податку на додану вартість - штраф у розмірі податку на додану вартість, нарахованого на загальну суму такого продажу, але не менше 20 н.м.д.г., без права включення до податкового кредиту, сплаченого в зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), вартість яких включається до складу валових витрат такого платника податків, або підлягає амортизації, а у разі здійснення продажу таких товарів (робіт, послуг) з оплатою готівкою або кредитними дебетовими картками - додатково фінансові санкції, передбачені законодавством за порушення правил здійснення обліку результатів такого продажу за готівку;
при здійсненні такою особою після закінчення граничного терміну, встановленого для реєстрації особи, як платника податку на додану вартість, оподатковуваних операцій з продажу товарів (робіт, послуг) з нарахуванням податку на додану вартість з видачею фіктивної податкової накладної, чека чи іншого товаросупровідного документа, у якому виділяється сума податку на додану вартість, або без такої видачі, без внесення суми податку до бюджету - штраф у розмірі подвійної суми отриманого податку на додану вартість, але не менше від 1000 н.м.д.г. без права включення до податкового кредиту ПДВ вартість, сплаченого у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), вартість яких включається до складу валових витрат такого платника податків або підлягає амортизації. Крім того органи державної податкової служби зобов'язані звернутись до прокурора з поданням про порушення карної справи щодо посадових осіб такого платника податку у зв'язку з їх ухиленням від оподаткування.
Статтею 10 ЗУ "Про податок на додану вартість" визначено відповідальність платників податку за достовірність і своєчасність обчислення та сплати податку до бюджету.
У разі приховування оподатковуваного обороту з платників податку в дохід бюджету стягується сума податку, вирахувана із заниженого обороту і фінансові санкції в однократному розмірі нарахованої суми податку.
Сума податку, обчислена від заниженого обороту, а також фінансові санкції, вносяться до бюджету за рахунок коштів, що залишаються в розпорядженні підприємства, в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.
На службових осіб, винних у приховувані (заниженні) оподатковуваного обороту, а також у відсутності бухгалтерського та податкового обліку чи веденні його з порушенням встановленого порядку, несвоєчасному поданні чи поданні за невстановленою формою декларацій, розрахунків та інших документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податку до бюджету, податкова інспекція накладає адмінштраф у розмірі від 5 до 10 н.м.д.г., а за тіж дії вчиненні повторно протягом року після накладання адмінштрафу - в розмірі від 10 до 15 н.м.д.г.
Платники ПДВ за неподання, несвоєчасне подання податковим органам декларацій, розрахунків та інших документів, необхідних для нарахування і сплати ПДВ, а також за неподання або несвоєчасне подання установам банків платіжних доручень на сплату ПДВ, сплачують до бюджету 10 % належних сум податку.
У Коломийській оДПІ по підсумках роботи за 1999 рік з порушенням встановленого терміну подано 27 декларацій. За порушення встановлених термінів подачі декларацій працівниками відділу непрямих податків нараховано фінансових санкцій в сумі 1,4 тис. грн., та притягнуто до адміністративної відповідальності 26 посадових осіб на 2,5 тис грн.
Несвоєчасно сплачені суми ПДВ стягуються за весь час заборгованості перед бюджетом з нарахуванням пені в розмірі 120 % ставки НБУ із суми недоїмки за кожен день прострочення (включаючи день сплати).
В зв'язку з тим, що для введення ЗУ "Про ПДВ " було визначено стислі строки, до платників ПДВштрафні санкції за результатами діяльності за період з 1 жовтня 1997 року по 1 січня 1998 року не застосовувались [6, С. 10].
Працівниками відділу непрямих податків Коломийської оДПІ за вказаний період за несвоєчасну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності в якості платників податку на додану вартість дораховано ПДВ в сумі 77,5 тис. грн., разом з пенею . Фінансові санкції не застосовувались.
За утримання та внесення податку до бюджету під час виконання договорів про спільну діяльність відповідальною є особа, яка веде облік результатів такої діяльності відповідно до законодавства.
У разі коли платник податку подає декларації, в якій допущені арифметичні помилки, що привели до заниження суми податку, належної до сплати орган державної податкової служби самостійно здійснює перерахунок такої суми податку та повідомляє платника про суму податкових дорахувань, належних до сплати. При цьому фінансові санкції до такого платника податку не застосовуються, за винятком пені на дораховану суму.
У разі коли за наслідками перевірки виявляється факт завищення суми бюджетного відшкодування, заявленої в податковій декларації, сума такого завищення вважається сумою

 
 

Цікаве

Загрузка...