WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Статистична та спеціальна звітність по виплатам працівникам - Курсова робота

Статистична та спеціальна звітність по виплатам працівникам - Курсова робота

Також встановлено, що по вищезазначеному листу непрацездатності невірно розраховано час за який сплачується допомога. Згідно табелю робочого обліку ковбасного відділу Шаповал М.Л. повинна була відпрацювати 21 годину, а сплачено за 24 години, що призвело до зайвого нарахування та сплаті допомоги по тимчасової втрати працездатності на суму 14,48 грн. та нарахування по соціальному страхуванню на 4,60 грн. (РД-4-1)

В серпні 2006 року двом працівникам охоронцю та водію, а саме: водію Маслову І.К. та охороннику Іриновському О.В. по листам непрацездатності №004007 та № 493047 нараховано та сплачено лікарняні за перші п'ять днів за рахунок Товариства, тоді як обидва листка являються продовженнями попередніх лікарняних №081967 та №608669 відповідно, що є порушенням п.1, 2 ст.2 Закону України Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування від 25.03.2005 N 2505-IV (2505-15), де зазначено, що допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві, виплачується застрахованим особам Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) інвалідності незалежно від звільнення застрахованої особи в період втрати працездатності у порядку та розмірах, встановлених законодавством Внаслідок чого збільшено витрати Управління на суму 219,32 грн. (РД-4-2).

Таким чином, у звіті про нараховані внески, перерахування та виплати, пов`язані з загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за 2006 рік, в розділі IV Витрати за рахунок страхових внесків рядок 1 занижено суму витрат на 219,32 грн. та рядок 2 - 101,39 грн.

  1. Аудиторський висновок

.Аудит проведений аудиторською групи в складі керівника - Карпенко Л.М.– старший аудитор; помічники - Івасюк Р.Л. та Петренко А.Г. аудитори ІІ категорії.

Ліцензії на проведення загального аудита ліцензії №100012 від 01.01.2000р.. Ліцензія дійсна по 1 жовтня 2010 року.

Реєстраційне свідчення на заняття підприємницькою діяльністю №364758. АФ " Альянс " Код ОКПО 25451525, МФО 313251, Юрид.адреса: м.Запоріжжя, 69098, Пр.Леніна 98 оф.23, Р/р:260005245332

Звіт аудиторів

виконавчому органу

ТОВ "Техногран"

1. Нами, аудиторською комісією в складі керівника - Карпенко Л.М.– старший аудитор; помічники - Івасюк Р.Л. та Петренко А.Г проведен аудит з розрахунку середньої заробітної плати для розрахунку відпускних та лікарняних на підприємстві ТОВ "Техногран" за 2006 рік.

2. При плануванні і проведенні аудита з визначення правильності розрахунку середньої заробітної плати для розрахунку відпускних та лікарняних нами розглянут стан внутрішнього контролю в ТОВ "Техногран". Відповідальність за організацію і стан внутрішнього контролю несе виконавчий орган ТОВ "Техногран".

3. Розглянут стан внутрішнього контролю винятково для того, щоб визначити обєм робіт, необхідних для формування аудиторського висновку про достовірність відбитки в бухгалтерській звітності. Пророблена в процесі аудита робота не означає проведення повної і всеосяжної перевірки системи внутрішнього контролю ТОВ "Техногран", аудит проведен з метою виявлення всіх можливих хиб.

4. У процесі аудита нами не були виявлені ніякі факти, із яких можна було б зробити висновок про невідповідність системи внутрішнього контролю ТОВ "Техногран", що відповідає масштабам і характеру його діяльності.

5. Наша думка про достовірність визначення середньої заробітної плати з приводу виплат відпускних та лікарняних приведено в наступній частині Аудиторського висновку. Нами були виявлені невелики порушення подання звітності до Державних цільових фондів, які вплинули на достовірність даних, відображених у бухгалтерській звітності.

6. При проведенні аудита визначення середньої заробітної плати з приводу виплат відпускних та лікарняних, зазначеної в параграфі 1 дійсної частини, нами розглянуте дотримання в ТОВ "Техногран" застосовного законодавства України при визначенні середньої заробітної плати порушень не встановлено. Відповідальність за дотримання застосовного законодавства України при здійсненні фінансово-господарських операцій несе виконавчий орган ТОВ "Техногран".

7. Нами проведена перевірка відповідності ряду зроблених ТОВ "Техногран" фінансово-господарських операцій застосовному законодавству винятково для того, щоб одержати достатню впевненість у тому, що відображена в бухгалтерській звітності інформація про визначення фінансових результатів не містить істотних перекручувань. Проте ціль проведеного нами аудиту фінансових результатів не складалася в тому, щоб висловити думку про повну відповідність законодавству.

8. Результати проведеної нами перевірки показують, що проведені фінансово-господарські операції здійснювалися у всіх істотних відношеннях, відповідно до зазначеного в попередньому параграфі дійсної частини законодавством.

Керівник Карпенко Л.М.

Аудитор Петренко А.Г.

Аудитор Івасюк Р.Л.

12.01.2006р

Аудиторський висновок

Підприємству ТОВ "Техногран"

Про проведення аудиторської перевірки касових операцій

м. Запоріжжя "12" січня 2006р.

 1. Нами аудиторською групою АФ "Консул", в складі Карпенко Л.М., Петренко А.Г., Івасюк Р.Л., діючого на підставі Статуту підприємства, і здійснюючи свою діяльність на основі виданий рішенням Аудиторської палати України ліцензії №100012 від 01.01.2000р., що знаходиться за адресою м.Запоріжжя, 69098 Пр.Леніна 98 оф.23, була проведена аудиторська перевірка

 2. Аудиторська перевірка проходила за місцем перебування ТОВ "Техногран" м.Запоріжжя, 69005 вул. Радянська, 13.

 3. Види діяльності: виготовлення та реалізація готової продукції

 4. Проведена аудиторська перевірка з метою встановлення достовірності даних розрахунку середньої заробітної плати для виплат працівникам відпускних та лікарняних, повноти та своєчасності відображення первинних даних у зведених документах і облікових регістрах, правильності відображення звітів до Державних цільових фондів та його відповідності прийнятій обліковій політиці.

 5. Перевірка почата : 01.01.2006р. по 12.01.2006р.

 6. Аудит планувався і проводився таким чином, щоб одержати достатню впевненість у тому, що бухгалтерська звітність по виплат працівникам не містить істотних перекручувань. Аудит містив у собі перевірку на вибірковій основі підтверджень числових даних і пояснень, що утримуються в бухгалтерській звітності по визначенню виплат працівникам підприємства.

 7. У результаті перевірки були визначено , що порушень відносно обліку середньої заробітнолї плати для виплат працівникам відпускних та лікарняних не встановлено, але порушення допущенні у звітності яка подається до Державних цільових фондів. Порушення спричинено по неохайності, невеличкі похибки у веденні й оформленні первинних документів, множина виправлень у Головній Книзі (підписаних).

 8. На нашу думку, якщо лишити осторонь будь-які поправки, що могли б бути визнані необхідними при можливості одержати достатні підтвердження у відношенні обставин, зазначених у попередніх параграфах дійсного Висновку, перевірений бухгалтерська звітність по частині виплат по заробітній платі та подіння статистичної та спеціальної звітності спричинене порушення можливо відкорегувати в поточному місяці та надати коригування до Фонду соціального страхування з тимчасовій втраті непрацездатності.

 9. Аудиторський висновок умовно-позитивний

Керівник аудиторської фірми __________________Петров В.П.

(підпис)

Керівник перевірки __________________Карпенко Л.М.

(підпис)

12.01.2006р.

Таким чином, в другому розділі розглянуто фінансово-господарська діяльність підприємства ТОВ "Техноргам". Визначена структура дохідності та витрат підприємства, зроблено аналіз виручки за 1 квартал 2006 року і порівняльний аналіз доходів та витрат.

Проаналізовано фінансовий стан підприємства за допомогою показників фінансової спроможності.

Зроблено аналіз коефіцієнтів рентабельності на основі факторної моделі власного капіталу за допомогою методу абсолютних різниць.

Визначено, що за рахунок зниження коефіцієнта чистої рентабельності продажів показник рентабельності власного капіталу знизився на 0,0003 пункту. Зміна показника ресурсовітдачи і коефіцієнта рентабельності привели до збільшення коефіцієнта рентабельності власного капіталу.

Бухгалтерський облік заробітної плати на підприємстві ведеться відповідно до ЗУ "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність" [1] та Плану рахунків бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності підприємств. Аналіз виявив, що підприємство дотримується чинного законодавства по нарахуванню заробітної плати та розрахунків по ним

У спеціальній частині проведена розробка плану аудиторської перевірки. Складено договір між Аудиторською фірмою "Консул" та ТОВ "Техноргам". Де визначено ціль, мета, завдання перевірки. Розраховано аудиторський ризик.


 
 

Цікаве

Загрузка...