WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Облік створення підприємства - Курсова робота

Облік створення підприємства - Курсова робота

Оформлення дозволу видається керівнику підприємства або уповноваженій ним особі під розпис після пред'явлення паспорта або іншого документа, яке посвідчує особу.

Якщо представник підприємства вчасно не отримав печатку або штамп, то вони зберігаються у майстерні упродовж трьох місяців від дня виготовлення, після чого знищується у встановленому порядку.

Без дозволу органів внутрішніх справ за клопотанням керівника підприємства виготовляються пломби, факсиміле, штемпелі, клейма, печатки для опечатування шкафів, штампи бірок на продукцію із вказанням відправника вантажу, штампи для вхідної та вихідної кореспонденції й т.п.

Відповідальність й контроль за дотриманням порядку зберігання печаток й штампів, законністю їх використання покладається на керівника підприємства. При необхідності керівник підприємства своїм наказом може покласти відповідальність за зберігання й використання печаток на одного із безпосередньо підлеглих робітників.

Кожен з ескізів печаток й штампів також посвідчується підписом робітника дозвільної системи й печаткою з відтиском "Дозвільна система" .

Якщо печатки (штампи) виготовляються вперше, то орган внутрішніх справ на дозволі й на кожного екземплярі проставляє штамп про виготовлення печаток й штампів уперше .

За видання дозволу на право виготовляти печаток й штампів стягується плата , розмір якої регламентується Єдиним тарифом на послуги. Так, за оформлення документів, пов'язаних із виданням дозволу на виготовлення печаток й штампів, стягується плата у розмірі:

- трьох неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян за дозвіл (51 грн.);

- а при терміновій видачі дозволу (протягом трьох робітничих днів) – у двократному розмірі (102 грн.).

У відповідності до ст.189 КпАП порушення правил виготовлення печаток й штампів (окрім самонабірних), а також виготовлення, увіз, реалізація й використання самонабірних печаток тягне за собою накладання штрафу від п'яти до восьми НПМД (від 85 грн. до 136 грн.). Порушення порядку обліку й зберігання печаток й штампів, яке потягло за собою їх втрату, тягне за собою накладання штрафу від одного до трьох нпмд (від 17 грн. до 51 грн.).

Начальнику ДГБ МВС України

у Донецькій області

полковнику міліції

Сазонову А. Г.

Прошу видати дозвіл на виготовлення однієї круглої каучукової печатки

(кількість та вид печаток і штампів)

що виготовляються вперше

(уперше або натомість, при виготовленні натомість зазначається причина їх виготовлення)

Печатка і штамп виготовляються у зв'язку з державною реєстрацією (перереєстрацією) від____18.06.2006_р.______________

_№123460000004443556у_____виконавчому комітеті Донецької міської ради__________________________________________

(орган реєстрації)

Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія"

Юридична адреса організації, телефон: 83000,м. Донецьк, вул. Челюскінцев,186а), кв.34. тел.334-45-67

Керівник: Лєщинський Станіслав Денисович

(прізвище, ім'я, по батькові)

№ 1234555689, Ворошилівським ХМУ УМВС України в Донецький області 12 жовтня 1984року. Челюскінцев 186а) 59, 334-89-07

серія, номер паспорта, ким, коли виданий,

домашня адреса, домашній телефон)

Особа, відповідальна за отримання дозволу на виготовлення:

Лєщинський Станіслав Денисович

(прізвище, ім'я, по батькові)

№ 1234555689, Ворошилівським ХМУ УМВС України в Донецький області 12 жовтня 1984року. Челюскінцев 186а) 59, 334-89-07

серія, номер паспорта, ким, коли виданий,

домашня адреса, домашній телефон)

Керівник: _Лєщинський С.Д.__ Лєщинський

(прізвище, ініціали) (підпис)

Додаток 5

до Інструкції про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам

виконавчої влади, підприємством, організаціям, господарським об'єднанням

та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування

штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів,

а також порядок видачі дозволів на оформлення замовлень

на виготовлення печаток і штампів

МВС України

___________________________________________

(найменування органу внутрішніх справ)

_______________________________

(дата виписування дозволу)

ДОЗВІЛ №34567

Виданий Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія"

(назва установи, її адреса, чи

83000 м.Донецьк,Вул. Челюскінцев, 186а) кв. 34

прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи)

На право виготовлення печаток:

1. гербових – "_-_" __________________

2. круглих каучукових –

"_1_" ___одна______________

3. трикутних – "_-_"__________________

4. сургучних – "_-_"__________________

Штампів: – "__"__________________

За зразками на _двох__ аркушах

Відповідальний за отримання дозволу, здавання замовлення

Лєщинський Станіслав Денисович

(прізвище, ім'я, по батькові)

Дозвіл дійсний до "_20_" _червня___200_6_ р.

Начальник органу внутрішніх справ

М.П. Матвєєв В.І

(ініціали, прізвище)

12. Нотаріальне оформлення лицевої картки, її реєстрація у закладі банку, відкриття постійного поточного рахунку. Договірне регулювання взаємовідносин підприємства із закладом банка з розрахунково-касового обслуговування

Перш ніж, як відкрити розрахунковий рахунок у банку, слід уважно ознайомитися з рейтингами банків й умовами, на яких вони надають послуги, та обрати найкращі умови, але, як правило, обирається найближчий від місцезнаходження юридичної особи філіал банка. Для відкриття поточного рахунку необхідно укласти договір банківського рахунку, а для депозитного рахунку – договір банківського внеску.

Для укладання договору банківського рахунку необхідно надати наступний пакет з документів:

 • заяву про відкриття поточного рахунку, передбачену Інструкцією № 492 . Заяву підписують керівник й головний бухгалтер юридичної особи. Якщо у штатному розкладі відсутня посада головного бухгалтера або іншої особи, якій доручено ведення бухгалтерського обліку й звітності, то заяву підписує лише керівник;

 • копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, посвідчену нотаріально або органом, який видав свідоцтво про державну реєстрацію;

 • копію зареєстрованого належним чином установчого документу (статуту, установчого договору, установчого акту, положення), засвідчену органом, здійснившим реєстрацію, або нотаріально;

 • копію довідки про внесення юридичної особи до ЄДРПОУ, засвідчену органом, який видав довідку, або нотаріально, чи підписом уповноваженого працівника банка;

 • копію документа, який підтверджує прийняття юридичної особи на облік до органу державної податкової служби, посвідчену органом, який видав документ, або нотаріально чи підписом уповноваженого працівника банка;

 • картку зі зразками підписів й відтиском печатки, затверджену Інструкцією № 492, посвідчену нотаріально або організацією, якій клієнт адміністративно підпорядкований. До картки включаються зразки підписів осіб, яким відповідно до законодавства України або установчим документам юридичної особи надане право розпорядження рахунком й підписання розрахункових документів;

 • копію документа, який підтверджує реєстрацію юридичної особи у відповідному органі Пенсійного фонду України, посвідчену органом, який його видав, або нотаріально чи підписом уповноваженого працівника банка;

 • копію страхового свідоцтва, яке підтверджує реєстрацію юридичної особи у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань України як платника страхових внесків, засвідчену органом, який його видав, або нотаріально чи підписом уповноваженого працівника банка.

Зразок заяви про відкриття поточного рахунку й картки зі зразками підписів можуть бути вказані у договорі банківського рахунку між банком і клієнтом, але із збереженням реквізитів, передбачених Інструкцією № 492.

На підставі вказаних вище документів уповноважений робітник банка здійснює ідентифікацію клієнта й осіб, уповноважених розпоряджатися поточним рахунком.

Банки, отримавши документи на відкриття поточного рахунку, зобов'язані здійснити їх перевірку на відповідність діючому законодавству:

 • підписи осіб на заяві про відкриття поточного рахунку повинні бути розшифровані із обов'язковою вказівкою прізвіща та ініціалів й засвідчені з підписами, вказаними у картці зі зразками підписів й відтиском печатки;

 • свідоцтво про державну реєстрацію повинно відповідати опису, поданому у Наказі № 37;

 • нотаріальне посвідчення документів й копій документів повинно відповідати вимогам Інструкції про порядок здійснення нотаріальних дій нотаріусами України, затверджений наказом Мінюсту України від 03.03.2004р. № 20/5.


 
 

Цікаве

Загрузка...