WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Облік створення підприємства - Курсова робота

Облік створення підприємства - Курсова робота

Державна Податкова інспекція Ворошилівського району, міста Донецька

Дата реєстрації платником податку на додану вартість "17" червня 2006року

Дата видачі свідоцтва "17" червня 2006 року

Тимошенко В.В. Тимошенко

(керівник податкового органу) (підпис)

Реєстрація до пенсійного фонду здійснюється наступним чином:

Постановка на облік здійснюється органами Пенсійного фонду за місцезнаходженням суб'єкта господарювання на підставі повідомлення про проведення державної реєстрації й відомостей з реєстраційної картки, отриманих від державного реєстратора. Передати дану інформацію державний реєстратор повинен не пізніше наступного робітничого дня з дати державної реєстрації суб'єкта господарювання. Днем реєстрації у Пенсійному фонді є дата отримання від державного реєстратора відповідних документів. Свідоцтвом того, що суб'єкт господарювання взятий до обліку, є Повідомлення про постановку на облік платника страхових внесків. Дане Повідомлення має бути відправлено платнику поштою (разом із повідомленням про вручення) протягом трьох робітничих днів після отримання від державного реєстратора необхідних документів.

Якщо юридичні особи здійснюють торгівлю ювелірними виробами з золота (окрім обручок), платини й дорогоцінних камінців, операції за придбанням-продажом валюти або відчуженню легкових автомобілів й зареєстровані у Пенсійному фонді, то окремий облік й реєстрація їх як платника зборів до Пенсійного фонду не потребується. При цьому в облікових реєстрах робиться відмітка про те, що підприємство є платником збору до Пенсійного фонду з вищеперелічених операцій. Нижче представлено зразок заяви вступника до пенсійного фонду.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про реєстрацію платника страхових внесків

Кому Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія"

(повне найменування страхувальника, а для фізичних осіб – прізвище, ім'я та по батькові)

Адреса Донецьке обласне відділення Фонди соціального страхування

тимчасової втрати працездатності______________________________

(назва центру зайнятості)

повідомляє, що Ваше підприємство, установа, організація або Ви, як фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності (необхідне підкреслити), взято(і) на облік як платник страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з

18 червня 2006 року

Ваш персональний номер _________, який необхідно зазначати на всіх документах, що стосуються розрахунків за коштами Фонду.

Розмір страхових внесків на поточний рік:

для роботодавців ______%, для застрахованих осіб _____

перераховувати на рахунок № ________

_____________________________________________код ____"Аваль"____банку

(найменування банку)

Строки перерахування страхових внесків

Строки подання розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду до

Керівник

(назва центру зайнятості)

Спеціаліст _______________

(прізвище, ім'я та по батькові) (підпис)

" 18 " червня 2006р.

Постановка на облік у фонді соціального страхування за тимчасовою втратою працездатності здійснюється за тими же принципами, що і в Пенсійному фонді. Документом, який регламентує дану процедуру є Порядок № 110.

Так, у відповідності до розділу 2 Порядку № 110 постановка на облік юридичних осіб здійснюється органами Фонду за їх місцезнаходженням на підставі повідомлення, отриманого від Єдиного державного реєстру про проведення державної реєстрації юридичної особи, й відомостей з відповідної реєстраційної картки з моменту їх фактичного отримання відповідним органом Фонду. На підставі отриманих даних органом Фонду оформлюється Повідомлення про реєстрацію страхувальник.

Повідомлення про реєстрацію з вказанням персонального номеру надсилається страхувальникам поштою з повідомленням про вручення протягом трьох робітничих днів від дня постановки на облік в органі Фонду. За бажанням страхувальника Повідомлення може бути надісланим йому у інший спосіб.

Кожному страхувальнику під час реєстрації надається персональний цифровий дванадцяти розрядний реєстраційний номер, який має таку структуру:

- перші дві цифри – код регіону (Автономної Республіки Крим, області, міста Київ або Севастополя);

- третя-п'ята цифра – код органу реєстрації фонду, який безпосередньо проводить реєстрацію страхувальника;

- останні сім цифр – порядковий номер страхувальника.

Постановка на облік у фонді загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття юридичних осіб здійснюється на підставі повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи й відомостей з реєстраційної картки з моменту фактичного отримання їх центром зайнятості.

Після отримання такого повідомлення у центрах зайнятості, на яких покладені функції робітничих органів виконавчої дирекції Фонду, за місцезнаходженням суб'єктів підприємницької діяльності вносяться відповідні записи до журналу обліку платників страхових внесків. Отримані від держреєстратора документи підшиваються до справи, на якій проставляється персональний номер платника.

Працевлаштувальники – юридичні особи набувають статус платника страхових внесків до Фонду від дня постановки їх на облік.

Повідомлення про постановку на облік з вказаним персональним номером надсилається платнику поштою з повідомленням про вручення наступного робочого дня від дня постановки на облік у центрі зайнятості.

Постановка на облік юридичних осіб у фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань України здійснюється робітничим органом виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням суб'єктів господарювання на підставі повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи й відомостей з реєстраційної картки у день отримання такої інформації. Реєстрація працевлаштувальників – юридичних осіб як платників страхових внесків здійснюється робітничим органом виконавчої дирекції Фонду одночасно з постановкою на облік таких юридичних осіб.

Після проведення реєстрації робітничі органи виконавчої дирекції Фонду протягом трьох робітничих днів, якщо особа у цей строк не заявила про своє бажання самостійно отримати документи про реєстрацію, надсилають платнику страхових внесків поштою з описом вкладення:

- страхове свідоцтво

- повідомлення про віднесення підприємства до класу професійного ризику виробництва, якому відповідає його основна діяльність, розмір страхового тарифу й розрахунок розміру страхового внеску.

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Відділення виконавчої дирекції

Ворошилівський район, міста Донецька_____________________________

(у районі (ах), місті (ах))

___________________Донецька__________________________________

(область)

Лєщинський Ствніслав Денисович, засновник

(посада, ПІБ керівника підприємства, установи, організації або ПІБ підприємця)

Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія"

(повна назва підприємства, установи. організації)

__Челюскінцев, 186 а)___________

(юридична адреса підприємства, установи, організації)

Надання туристичних послуг населенню

(основний вид діяльності підприємства, установи,

організації, код найменування за класифікацією

видів економічної діяльності)

(реєстраційний номер страхувальника)

до Інструкції про порядок перерахування, обліку та

витрачання страхових коштів Фонду соціального

страхування від нещасних випадків на виробництві та

професійних захворювань України

(в редакції постанови Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 6 липня 2005 р. № 26)

ПОГОДЖЕНО

Міністерством фінансів України

14 липня 2005 р.

ПОГОДЖЕНО

з Національним банком України

22 липня 2005 р.

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Відділення виконавчої дирекції Фонду в Ворошилівському районі міста Донецька_______________________________________________________

(район (і), місто (і)) (область)

СТРАХОВЕ СВІДОЦТВО

Відповідно до статті 10 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" це свідоцтво засвідчує факт реєстрації страхувальника

Товариство з обмеженою відповідальністю "Мрія"

(повна назва юридичної особи та прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, її адреса)

1


 
 

Цікаве

Загрузка...