WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Облік заробітньої плати у СУБД Access - Дипломна робота

Облік заробітньої плати у СУБД Access - Дипломна робота

Звідси, в бухгалтерському обліку на суму нарахованої заробітної плати роблять запис за кредитом субрахунка 661 "Розрахунки по заробітній платі" в кореспонденції з дебетом рахунка 84 з наступним закриттям рахунка 84 на рахунок 23 "Виробництво" або 79"Фінансові результати" у залежності від виду витрат.

Суми утримань із заробітної плати працівників підприємства відображають за дебетом субрахунка 661 "Розрахунки по заробітній платі" у кореспонденції з кредитом субрахунків 64 рахунка "Розрахунки по податках" (на суму утриманого податку з доходів фізичних осіб, що підлягає перерахуванню в бюджет), "За пенсійним забезпеченням" (на суму утримань збору в Пенсійний фонд); "За соціальним страхуванням" (на суму утримань бору з тимчасової втрати працездатності); "За страхуванням на випадок безробіття" (на суму утримань збору у фонд соціального страхування на випадок безробіття); "Розрахунки з різними кредиторами" (на суму утримань за виконавчими документами) тощо.

Суми заробітної плати, премій та інших належних виплат робітникам та службовцям, виплачені з каси підприємства, відображають записом за дебетом рахунка 661 "Розрахунки по заробітній платі" і кредитом рахунка 30 "Каса".

Депонована заробітна плата (вчасно не виплачена) оформляється записом за дебетом рахунка 661 "Розрахунки по заробітні платі" у кореспонденції з кредитом рахунка 662 "Розрахунки з депонентами".

Далі при виплаті робітникам та службовцям заробітної плати, раніше зарахованої на депоненти, роблять запис за дебетом рахунка 662 "Розрахунки з депонентами" і кредитом рахунка 30 "Каса".

Методичними рекомендаціями № 422 для обліку розрахунків з оплат праці передбачена відомість 3-м. а саме розділ II цього реєстру.

35

Зм.

Арк.

документа

Підпис

Дата

Не отримані робітниками суми заробітної плати відображаються у графі 20. Ці суми переносять у графу 4 відомості 3-м наступного місяця з позначкою "депоновано".

Слід пам'ятати, що заповнення графи 13 "Розрахунки по податках і платежах" не передбачає розподілу утримань за їх видами, що не дозволяє здійснювати в цьому реєстрі окремий облік утримань.

Таким чином, рекомендована форма облікового реєстру стає на заваді накопиченню даних, необхідних для складання відповідної звітності.

Типова кореспонденція рахунків з обліку оплати праці на малих підприємствах наведена в таблиці поданій нище.

36

Зм.

Арк.

документа

Підпис

Дата

1.3.Роботи з формами в СУБЕД Access

Форми та їх створення

До баз даних інформація звичайно вводиться за допомогою форм, а зберігається - у вигляді таблиць. Розглянемо побудову форми.

Форма - це об'єкт бази даних, призначений для введення і відображення інформації. Форма обов'язково містить елементи (поля), до яких користувач уводить дані/

Користувач Access може створити форму самостійно, але краще звернутися до послуг програми-майстра. Це прискорить процес побудови форми, оскільки майстер виконає всю основну роботу.

Відкрийте вікно БД (натисніть клавішу F11). Якщо у вас відкрито вікно таблиці, яка буде основою форми, закрийте його. Перейдіть на вкладку Формы у вікні БД і клацніть по кнопці "Создать".

У діалозі "Новая форма" вкажіть режим "Мастер форм" і у розкривному списку оберіть таблицю, для якої створюватиметься форма. Розглянемо створення форми для таблиці "Путівки". Обравши цю позицію, клацніть по кнопці ОК.

Арк.

38

Зм.

Арк.

документа

Підпис

Дата

У
першому діалозі майстра створення форм вкажіть поля, які будуть присутні у формі. У списку "Доступные поля" виділіть поле "Країна" і натисніть кнопку із символом >, розташовану праворуч від списку. Вказане вами поле переміститься до списку "Выбранные поля". Аналогічно перемістіть до списку "Выбранные поля" всі інші поля таблиці "Путівки" (крім поля "Код путівки"). Далі натисніть кнопку "Далее".

Відкриється наступний діалог для вибору вигляду форми. За умовчаннямпропонується форма, в якій поля введення розміщаються в стовпчик.Погодьтеся з цією пропозицією і клацніть по кнопці "Далее".

Арк.

39

Зм.

Арк.

документа

Підпис

Дата

У наступному діалозі вам потрібно вибрати стиль оформлення (фон, кольори полів і написів форми). У поданому списку стилів зазначтепотрібний вам і натисніть кнопку "Далее".

У новому діалозі введіть ім'я форми (за умовчанням пропонується ім'ятаблиці-джерела). Переконайтеся також, що встановлений перемикач "Откртие формы" для "просмотра или ввода дань" їх і натисніть кнопку "Готово". Внаслідок виконаних дій на екрані з'явиться вікно форми. до якої можна відразу вводити дані. Ця форма буде використана нами для введення даних у таблицю.

Арк.

40

Зм.

Арк.

документа

Підпис

Дата

2.Практична частина

Арк..

41

Арк.

документа

Підпис

Дата


 
 

Цікаве

Загрузка...