WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Настройка рахунків, субконто та інших параметрів - Реферат

Настройка рахунків, субконто та інших параметрів - Реферат

дані необхідно занести в список констант.
Для перегляду і коректування списку констант виберіть пункт "Константи" з групи "Операції"головного меню. На екран буде виведено список констант.
Список впорядковано по номерах констант ( ці номери не можуть повторюватися). Ви можете переглядати і коректувати список констант як звичайно (див. розд. 2.11), однак, програма не дозволить Вам знищити перші вісім констант списку або змінити в них назву чи номер ( в них можна міняти тільки графу "Значення"). Значення констант, які відображають початок та кінець періоду, заносяться в список автоматично.
Значення констант можуть використовуватися і встановлюватися в звітах, проводках типових операцій і в формах первинних документів. Посилання на константи має вигляд [Кномер-константи]. Наприклад, якщо в текст форми звіту включити стрічку [К101], то в виведеному звіті на цьому місці буде значення константи з номером 101 (див. Додаток 1).
3.8. Настройка принтера
Перед тим, як друкувати текст, необхідно встановити режим роботи принтера: вибрати шрифт, задати міжрядковий проміжок і т.д. "1С:Бухгалтерія:Проф." дозволяє настроювати принтер слідуючим чином:
" в запиті "Параметри" можна встановити кількість стрічок і символів на друкованій сторінці, а також задати режим друку сторінками;
" при виборі пункту "Принтер" в запиті "Параметри" Ви можете встановити ініціалізуючу стрічку для принтера.
Запит "Параметри" виводиться при виборі пункту "Встановлення параметрів" з групи "Сервіс" головного меню, а також при натисненні Alt F10 в багатьох режимах програми.
Призначення цих параметрів слідуюче:
" якщо довжина друкованого документу ( наприклад, звіту) перевищує задану кількість стрічок на сторінці, документ розбивається на сторінки з вказаною кількістю стрічок;
" якщо ширина друкованого документу ( наприклад, звіту) перевищує задану кількість символів, документ друкується полосами, причому ширина кожної з них не перевищує заданої кількості символів в стрічці (віддруковані сторінки Ви повинні будете склеїти);
" параметр "Принтер" дозволяє вибрати ініціалізуючу стрічку принтера (див. нижче). Ініціалізуюча стрічка посилається на принтер перед кожним виводом документу на друк;
" якщо включений режим "Постраничная печать", то перед друком кожної сторінки буде зроблено паузу;
" якщо включений режим "В файл", то програма буде виводити друковані документи в файл. В цьому файлі будуть нагромаджуватися один за другим друковані документи. Ім"я файлу слід задати справа від напису "В файл";
" якщо включений режим "На принтер", то програма буде виводити друковані документи на принтер;
" якщо включений режим "Без рамок", то програма при формуванні друкованих документів заміняє псевдографічні символи на звичайні. Це знижує наглядність документів, але дозволяє значно пришвидшити друк на деяких матриичних принтерах.
Зауваження.
Ви можете, встановивши відповідні режими, виводити сформовані документи одночасно і на принтер, і в файл.
Встановлення параметрів. Для зміни параметрів "Кількість стрічок на сторінці" і "Кількість символів в стрічці" підведіть курсор у відповідне поле запиту, натисніть Enter , введіть нове значення і, якщо введене значення не повністю заповнює поле запиту, знову натисніть Enter . Для зміни параметрів "Постраничная печать", "В файл", "На принтер" і "Без рамок" встановіть курсор між дужками зліва від назви параметра і натисніть Enter . При цьому для включення параметра "В файл" необхідно попередньо вказати ім'я файла справа від напису "В файл".
Для встановлення ініціалізуючої стрічки для принтера підведіть курсор до напису "Принтер" і натисніть Enter . На екрані буде виведено запит зі списком назв принтерів і послідовностями кодів їх настройки.
В списку наведені назви принтерів і управляючі послідовності їх настройки ( останні задаються набором не більше ніж 12 десятичних кодів). Список впорядковано по назвах принтерів. Текучий принтер відмічено зірочкою в крайній лівій графі. Для переміщення по спискові Ви можете використовувати клавіши Р , Т , , , Home , End . Для повернення в запит "Параметри" натисніть Esc .
Для вибору ініціалізуючої послідовності з вже наявних підведіть курсор в крайню ліву графу потрібної стрічки і натисніть Enter (вибрана стрічка буде відмічена зірочкою). Далі можна натиснути Esc для повернення в запит "Параметри".
Список в запиті "Настройка принтера" можна коректувати так, як звичайно: клавіша Ins дозволить ввести нову стрічку в список, Del - знищити біжучу стрічку списка. Для коректування поля в стрічці виділіть його курсором і натисніть Enter .
Якщо в списку немає потрібного (або сумісного з ним) принтера, слід звернутися до інструкції до принтера і, підібравши відповідні коди, внести їх до списку.
Зауваження.
Для 9-голкових Epson-сумісних матричних принтерів найбільш часто використовуються слідуючі управляючі послідовності (їх можна суміщати одну з другою):
27 77 установка шрифта Elite (12 символів на дюйм);
15 установка шрифта Condensed (16.67 символів на дюйм);
27 48 установка міжстрічкового інтервалу в 1/8 дюйма;
27 56 ігнорування датчика кінця паперу;
27 108n установка лівого поля в п колонок.
Особливості настройки лазерних принтерів для "1С:Бухгалтерії-Проф." викладені в Додатку 5.
3.9. Настройка функціональних клавіш
При вводі бухгалтерських операцій часто зустрічаються однакові стрічки символів, наприклад: "Реалізація", "ПДВ", "Нарахування" і т.д. Для прискорення роботи Ви можете позначити ці стрічки функціональними клавішами F2 - F10 . При коректуванні полів запиту натиснення на функціональну клавішу приведе до вводу в редактоване поле відповідної стрічки символів.
Для задання значень функціональних клавіш виберіть пункт "Функціональні клавіші" з групи "Сервіс" головного меню. На екран буде виведено запит.
Ви можете скоректувати поля цього запиту, як звичайно (див. розд. 2.12), задаючи значення функціональних клавіш. Для того, щоб після підстановки заданої стрічки автоматично виконувався перехід на слідуюче поле, вкажіть в кінці стрічки символ ";".
Після закінчення коректування всіх значень функціональних клавіш натисніть клавішу PgUp , або PgDn .
Задані значення функціональних клавіш можна використовувати тільки при коректуванні полів списків і запитів (див. розд. 2.12). Для вводу в редаговане поле стрічки, позначеної функціональною клавішею, слід натиснути відповідну функціональну клавішу.
Приклад.
При вводі початкових залишків на початку роботи з системою (див. розд.4.12) Ви можете призначити клавіші F2 значення "Початкове сальдо;" і використовувати її в подальшій роботі для заповнення поля "Короткий зміст" в проводках, які вводяться.

 
 

Цікаве

Загрузка...