WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Настройка рахунків, субконто та інших параметрів - Реферат

Настройка рахунків, субконто та інших параметрів - Реферат

Пошук здійснюється з допомогою слідуючих клавіш:
Alt F7 задання стрічки символів і пошук цієї стрічки вниз відбіжучої позиції в списку субконто;
Alt F8 пошук слідуючого входження даної стрічки в списку субконто;
Alt F6 пошук попереднього входження даної стрічки в списку субконто.
Зауваження.
1. Для пошуку стрічки з початку списку слід перед пошуком перейти на початок списку, натиснувши клавішу Home . Якщо список багаторівневий, слід перейти на першу стрічку верхнього рівня.
2. Ви можете виконати пошук стрічки символів не тільки в назві субконто, а і в його параметрах. Для цього перед пошуком виведіть в праву графу списку субконто клавішами Ctrl Р і Ctrl Т параметр, по якому Ви хочете здійснювати пошук, і встановіть на цю графу курсор.
3. Для багаторівневих субконто пошук стрічки здійснюється по всіх рівнях.
Друк списку значень субконто можливий при виклику списку з режиму "Види субконто" групи "Операції". Для друку списку слід натиснути клавішу F8 . Програма виведе список в тимчасовий текстовий файл і покаже його на екран. Ви можете переглядати цей файл з допомогою клавіш Р , Т , , , PgUp i PgDn , Home , End і др. ( див. розд. 2.9). Закінчивши перегляд, натисніть Esc .
Якщо в параметрах програми ( список параметрів можна вивести з режиму перегляду списку значень субконто, натиснувши Alt F10 ) заданий друк на приинтер, програма запитає, чи потрібно друкувати сформований документ. Якщо друк необхідний, приведіть принтер в стан готовності і натисніть Enter , в противному випадку натисніть Esc .
В процесі друку списку субконто порядок друку субконто буде той же, що і на екрані (після натиснення клавіші F2 - по наростаючих номерах субконто, після натиснення F4 - по порядку значень субконто).
Якщо в параметрах програми встановлено режим "Включати підпорядковані субконто", то при виводі списку значень субконто в нього включаються і всі підпорядковані субконто. Для наглядності рівень вкладеності субконто відображається відповідним відступом.
Коректування списку значень субконто. Безпосередньо після створення виду субконто відповідний список значень субконто є пустим. Для вводу в список нової стрічки натисніть клавішу Ins і введіть номер значення субконто (програма запропонує Вам перший вільний номер), його назву і, якщо це необхідно, ціну. Після вводу кожного значення, довжина якого менша ширини поля, натискайте клавішу Enter. Натиснення F9 еквівалентно Ins , але для нового субконто значення назви і ціни будуть пропонуватися програмою не пустими, а такимии ж, як в стрічці, в якій була натиснута клавіша F9 (це зручно для створення субконто "подібного" до тих, що вже є). При натисненні F9 програма пропонує скопіювати також і параметри субконто
( "копіювати параметри - Enter ! Ні - Esc !").
Для знищення стрічки зі списку встановіть на неї курсор і натисніть клавішу Del. Програма буде двічі запитувати підтвердження необхідності знищення. Для підтвердження натискайте Enter , для відміни - Esc . Не слід знищувати значення субконто, по яких мали місце будь-які операції в біжучому або попередніх періодах.
Для коректування назви або ціни субконто виділіть курсором відповідну графу і натисніть Enter (якщо список значень субконто було виведено для вибору, то натисніть *). Після цього слід ввести нове значення графи і, якщо це значення не повністю заповнює графу, натиснути Enter .
Програма не дозволить Вам змінити номери значень субконто, так як вони використовуються для зберігання даних аналітичного обліку в журналі операцій.
Багаторівневі списки субконто. В "1С:Бухгалтерії-Проф." списки об'єктів аналітичного обліку можуть мати багаторівневу структуру. Кожне субконто може мати підпорядковані субконто. Наприклад, для виду субконто "Організації", яке використовується для ведення аналітичного обліку по рахунках розрахунків зі сторонніми організаціями, можна з допомогою підпорядкованих субконто враховувати договори з цими організаціями.
Для переходу до коректування списку субконто, підпорядкованих певному субконто, встановіть курсор на ту позицію субконто, якій буде підпорядковано слідуючий рівень, і натисніть клавішу F3 . На екран буде виведено список субконто, підпорядкованих даному. Перегляд і коректування цього списку виконується так, як це описано вище.
Параметри субконто. Як вже було сказано, "1С:Бухгалтерія:Проф." дозволяє вказувати параметри для субконто. назви параметрів субконто єдині для всіх субконто одного виду, а значення параметрів для кожного субконто задаються індивідуально. Значення параметрів можна використовувати в формах первинних документів, в формах звітів, в формулах типових проводок.
Для визначення параметрів субконто слід при перегляді списку значень субконто підвести курсор в стрічку з потрібним субконто і натиснути клавішу F5 . На екран буде виведено список параметрів для даного субконто. Список впорядковано по номерах параметрів. Максимальна довжина значення параметра - 50 символів. В графі "Дл" (довжина) Ви можете задати обмеження довжини значення параметрів субконто. Це може бути зручно, якщо Ви використовуєте даний параметр в документах і хочете, щоб він вмістився у відведене для нього місце.
Для вставки в список нової стрічки натисніть клавішу Ins і заповніть назву параметра і його значення для даного субконто. Для знищення параметра встановіть курсор на стрічку з цим параметром і натисніть клавішу Del . Програма буде двічі запитувати про необхідність знищення. Для підтвердження натискайте Enter , для відміни - Esc .
Для коректування значення параметра виділіть курсором необхідну стрічку і натисніть Enter . Після цього слід ввести нове значення параметра і, якщо це значення не повністю заповнює стрічку, натиснути Enter . Зауважимо, що у випадку коли значення параметрів для даного субконто не встановлювалися, то програма відразу увійде в режим коректування ( в другій знизу стрічці екрану не буде надпису " Enter -Корект."), в цьому випадку Enter для входу в режим коректування натискати не потрібно. Слід врахувати, що номери і назви параметрів є загальними для всіх субконто одного виду.
Закінчивши перегляд і коректування параметрів субконто, натисніть Esc для повернення в режим перегляду списку значень субконто.
Зауваження.
Бажано встановлювати тільки ті параметри субконто, які Ви будете використовувати в звітах, типових проводках або первинних документах, які виводяться на друк.
3.7. Задання констант
При формуванні звітів (наприклад, балансу) більшість показників розраховуються на основі введених даних про господарські операції. Але в звіти необхідно включати також дані, які не можна отримати з інформації, що зберігається в журналі операцій. Такими даними є, наприклад, назва підприємства, прізвища керівників та головного бухгалтера, вид основної діяльності і т.п. В "1С:Бухгалтерії-Проф." ці

 
 

Цікаве

Загрузка...