WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Звіт-щоденник про проходження практики (Реферат) - Реферат

Звіт-щоденник про проходження практики (Реферат) - Реферат

Допоміжні приміщення та виробництва:

  • механо-енергетичний цех (обслуговування систем енергопостачання і ремонт технологічного обладнання);

  • ремонто-інтрументальний цех (виготовлення та ремонт технологічної оснастки - штампи, прес-форми);

  • естакада площею 2,5 тис. м. кв. (з під'їзною колією залізної дороги);

  • побутові приміщення — 1,3 тис. м. кв.;

  • адміністративно-лабораторний корпус - 976 м. кв.;

  • котельня (4 котли ДКВР -10) - 0,784 тис. м. кв.;

  • компресорна станція - 0,45 тис. м. кв.;

  • станція нейтралізацій - 0,4 тис. м. кв.;

  • їдальня на 300 місць - 0,9 тис. м. кв.;

  • центральна заводська лабораторія.

С труктура бухгалтерії

Продукція підприємства

Вимикач вакуумний ВМВ-10 з електромагнітним приводом прямої дії. Призначений для комутації електричних кіл при номінальних і аварійних режимах роботи в мережах трифазного змінного струму з ізольованою чи заземленою через дугогасячий реактор нейтраллю частотою 50 і 60 Гц в установках загального призначення й у мережах з частими комутаційними операціями. Встановлюється в КРП типу КВМ-10, КМ-1М, КРЗ та інших.

Комплектний розподільчий пристрій КВМ-10 призначений для роботи в установках трифазного змінного струму на номінальну напругу 10 кВ, промислової частоти 50, 60 Гц у мережах з ізольованою чи заземленою нейтраллю. Комплектується вакуумними вимикачами ВМВ-10. Виконується за схемами допоміжних кіл на механічних реле, інтегральних мікросхемах та мікропроцесорному захисті. Розрахований для роботи в закритих приміщеннях. Обслуговування однобічне і двостороннє.

Комплектний розподільчий пристрій КМ-1М призначений для роботи в установках трифазного змінного струму на номінальну напругу 10 кВ, промислової частоти 50, 60 Гц у мережах з ізольованою чи заземленою нейтраллю. Комплектується масляними і вакуумними вимикачами з пружинним і електромагнітним приводом. Виконується за схемами допоміжних кіл на механічних реле, інтегральних мікросхемах та мікропроцесорному захисті. Розрахований для роботи в закритих приміщеннях.

Комплектний розподільчий пристрій КРЗ-10 призначений для роботи в установках трифазного змінного струму при номінальній напрузі 10 кВ, промислової частоти 50, 60 Гц в мережах з ізольованою чи заземленою нейтраллю. Комплектується масляними і вакуумними вимикачами з пружинним і електромагнітним приводом. Виконуються за схемами допоміжних кіл на механічних реле, інтегральних мікросхемах і мікропроцесорному захисті. Розрахований для роботи на відкритому повітрі.

Камери збірні однобічного обслуговування КЗО-394 призначені для прийому і розподілу електроенергії трифазного струму частотою 50, 60 Гц при номінальній напрузі 6 і 10 кВ. Комплектуються автогазовими вимикачами навантаження. Розраховані для роботи в закритих приміщеннях.

Роз'єднувач РД(3)-110 призначений для роз'єднання і з'єднання знеструмлених ділянок електричного кола, а також заземлення відключених ділянок.

Роз'єднувач РД(3)-35 призначений для роз'єднання і з'єднання знеструмлених ділянок електричного кола, а також заземлення відключених ділянок.

Роз'єднувач високовольтний трьохполюсний РД-10 1/630 У1 зовнішньої установки призначений для роз'єднання і з'єднання знеструмлених ділянок електричного кола. Розрахований для встановлення на високовольтних опорах. Комплектуються ручним приводом ПР-У1. За окрему плату може комплектуватися кронштейнами для кріплення на опорах оз'єднувача і приводу, тягоуловлювачем, кронштейнами з ізоляторами.

Роз'єднувач РВЗ – високовольтний комутационний апарат з видимим місцем роз'єднання електричного ланцюга в повітрі, призначений (разом з відповідним приводом) для відключення і включення під напругою ділянок електричного ланцюга високої напруги при відсутності навантажувального струму зміни схеми з'єднання; для безпечного проведення робіт на відключеній ділянці і, за певних умов, для включення і відключення зарядних струмів повітряних і кабельних ліній, струму холостого ходу трансформаторів і струмів невеликих навантажень.

Роз'єднувач РВФЗ - високовольтний комутационний апарат з видимим місцем роз'єднання електричного ланцюга в повітрі, призначений (разом з відповідним приводом) для відключення і включення під напругою ділянок електричного ланцюга високої напруги при відсутності навантажувального струму зміни схеми з'єднання; для безпечного проведення робіт на відключеній ділянці і, за певних умов, для включення і відключення зарядних струмів повітряних і кабельних ліній, струму холостого ходу трансформаторів і струмів невеликих навантажень

Пристрій розподільчий ЩО-2001 однобічного обслуговування призначений для прийому і розподілу електричної енергії напругою 0,4 кВ, частотою 50 Гц у мережах із глухо заземленою нейтраллю. Комплектується вступними, секційними, розподільчими, увідно-розподільчими панелями відповідно до замовлення.

Щиток обліку поверховий ЩОП-380 призначений для розподілу й обліку електричної енергії напругою 220 В, а також захисту ліній при перевантаженнях і коротких замиканнях у трифазних мережах напругою 380/220 В і частотою до 60 Гц із глухо заземленою нейтраллю. Виготовляється для приєднання 2-х, 3-х і 4-х квартир. Щиток має відсік обліку, абонентський відсік, а також відсік для розміщення пристроїв телефонної, радіотрансляційної і телевізійної мереж (є виконання без зазначеного відсіку).

Щиток обліку котеджний ЩОК-380 призначений для обліку і розподілу електроенергії трифазного струму. Розрахований на установку в котеджах і офісах. Комлектується диф. реле, трифазним лічильником прямого включення, однофазними автоматичними вимикачами, може встановлюватися ОПН.

Щиток обліку електроенергії ЩОЕ-380 призначений для обліку і розподілу електроенергії трифазного струму. Розрахований на використання на малих підприємствах і в приватних будинках. Обладнаний ввідним і трьома вивідними автоматичними вимикачами, лічильником, перемикачем вибору фаз, вольтметром, однофазною і трифазною розетками.

Щитки ввідно-розподільчі виготовляються за замовленнями, згідно зазначених замовником схем, габаритних розмірів та виконання. Укомплектовані апаратурою, вказаною замовником.

Електропомпа побутова вібраційна БВ-0,12-40-У5 "Малятко-М" призначена для подачі прісної води з температурою від 0°С до 3 5 °С з будь-яких водойм і свердловин діаметром більше 100 мм.

Котел центрального опалення двухконтурний парапетного типу призначений для опалення приміщень і обігріву води. Встановлюється в квартирах багатоповерхових будинків.

Постачальники і покупці підприємства

Облік розрахунків з постачальниками та підрядниками за одержані товарно-матеріальні цінності, виконані роботи і подані послуги ведеться на рахунку 63 „Розрахунки з постачальниками і підрядниками".

За кредитом рахунку 63 „Розрахунки з постачальниками і підрядниками" відображається заборгованість за одержані від постачальників товарно-матеріальні цінності, прийняті роботи, послуги, за дебетом – її погашення, списання тощо.

Рахунок 63 „Розрахунок з постачальниками та підрядниками":

631 „Розрахунки з вітчизняними постачальниками"

632 „Розрахунки з іноземними постачальниками"

аналітичний облік ведеться окремо за кожним постачальником в розрізі кожного документа на сплату.

ВАТ „Коломийський завод КРП" має таких постачальників:

Львівхім

Коломия ЗАТ „Прикарпаття"

Коломия „Лісокомбінат"

КЦ ВАТ „Електрооснастика"

Коломия БМУ

Івано-Франківськ ПП „Ареко"

Львів ТОВ „Робітня"

Балинці ПП „Матіола"

Київ „Екотехном-сервіс"

ЗАТ „Конопапір"

Тернопіль ПП „Метал"

ВАТ „Львівметал"

Рівне ТОВ „Еліком"

Київ „Електробуд"

Та інші

Облік розрахунків з покупцями та замовниками за відвантажену продукцію, товари, виконані роботи та надані послуги ведеться на рахунку 36 „Розрахунки з покупцями і замовниками". За дебетом відображається продажна вартість реалізовано продукції, а за кредитом сума платежів, які надійшли на рахунок підприємства банківських установах.

Рахунок 36 має такі субрахунки:

361 - Розрахунки з вітчизняними покупцями"


 
 

Цікаве

Загрузка...