WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Теоретичні і практичні аспекти організації і проведення ревізії фінансово-господарської діяльності бюджетних установ - Дипломна робота

Теоретичні і практичні аспекти організації і проведення ревізії фінансово-господарської діяльності бюджетних установ - Дипломна робота

Господарський контроль у нашій країні здійснюють різні органи. До них належать: спеціальний апарат контролю і перевірки виконання прийнятих рішень (Міністерство фінансів, адміністративно-правові та інші органи); контрольно-ревізійний апарат галузевих міністерств і відомств; виборні громадські органи господарського контролю.

За суб'єктами господарський контроль поділяється на державний, муніципальний, незалежний і контроль власника (керівника).

Державний контроль здійснюється органами контролю, до яких відноситься Фонд державного майна України, Міністерство економіки України, Міністерство фінансів України, Міністерство праці та соціальної політики України, Держаний комітет статистики України і Національний банк України.

До державного відноситься також контроль, який здійснюється спеціалізованими органами, такими як Державний комітет стандартизації, метрології та сертифікації України, Державна інспекція України із захисту прав споживача. Державна інспекція України з контролю за цінами, Антимонопольний комітет України.


 
 

Цікаве

Загрузка...