WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Бухгалтерський облік активних операцій комерційних банків - Дипломна робота

Бухгалтерський облік активних операцій комерційних банків - Дипломна робота

Призначення рахунку: облік не отриманих у строк нарахованих доходів за кредитами за внутрішніми торговельними операціями суб'єктів господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми прострочених нарахованих доходів.

За кредитом рахунку проводяться суми отриманих або списаних доходів. Подальший облік списаних доходів здійснюється за позабалансовим рахунком №9601.

• Кредити суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

2050 А Короткострокові кредити суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

2055 А Довгострокові кредити суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

Призначення рахунків: облік короткострокових та довгострокових кредитів, наданих для здійснення операцій з експорту та імпорту товарів і послуг згідно з чинним законодавством. За цими рахунками не обліковуються кошти, надані банку на оплату рахунків-фактур, які були пред'явлені закордонними складами клієнтам банку за послуги із зберігання товарів до часу їх реалізації.

За дебетом рахунків проводяться суми наданих кредитів. За кредитом рахунків проводяться суми погашення заборгованості за отриманими кредитами, а також суми, які перераховані на рахунки пролонгованої, простроченої та сумнівної заборгованості.

2056 А Пролонгована заборгованість за кредитами суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

Призначення рахунку: облік пролонгованих кредитів за експортно-імпортними операціями суб'єктів господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми пролонгованих кредитів за експортно-імпортними операціями.

За кредитом рахунку проводяться суми погашення пролонгованої заборгованості, а також суми, які перераховані на рахунки простроченої і сумнівної заборгованості.

2057 А Прострочена заборгованість за кредитами суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

Призначення рахунку: облік не погашених у строк кредитів за експортно-імпортними операціями суб'єктів господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми простроченої заборгованості за кредитами за експортно-імпортними операціями.

За кредитом рахунку проводяться суми погашення простроченої заборгованості за кредитами, а також суми прострочених кредитів, які перераховані на рахунок сумнівної заборгованості.

2058 А Нараховані доходи за кредитами суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

Призначення рахунку: облік нарахованих доходів за кредитами за експортно-імпортними операціями суб'єктів господарської діяльності. Доходи обліковуються у тому періоді, до якого вони належать.

За дебетом рахунку проводяться суми нарахованих доходів до часу їх сплати.

За кредитом рахунку проводяться суми нарахованих доходів при їх отриманні або перерахуванні на рахунок прострочених нарахованих доходів у разі несвоєчасного отримання.

2059 А Прострочені нараховані доходи за кредитами суб'єктам господарської діяльності за експортно-імпортними операціями.

Призначення рахунку: облік не отриманих у строк нарахованих доходів за кредитами за експортно-імпортними операціями суб'єктів господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми прострочених нарахованих доходів.

За кредитом рахунку проводяться суми отриманих або списаних доходів. Подальший облік списаних доходів здійснюється за позабалансовим рахунком №9601.

• Інші кредити в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

2061 А Кредити під платіжні картки, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік коштів, які надані суб'єктам господарської діяльності для здійснення розрахунків за товари та послуги за допомогою платіжних карток.

За дебетом рахунку проводяться суми, надані власнику карт-рахунку для здійснення розрахунків за товари та послуги за допомогою кредитних карток.

За кредитом рахунку проводяться суми, що надходять на погашення кредитів.

2062 А Інші короткострокові кредити в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: за цим рахунком обліковуються всі інші короткострокові кредити в поточну діяльність суб'єктам господарської діяльності, які не відображені за рахунками груп №№200-205, та рахунком №2061, у тому числі і суми авансів, які не оформлені кредитною угодою (наприклад, кредити, надані за директивою органів влади). За дебетом рахунку проводяться суми наданих кредитів. За кредитом рахунку проводяться суми погашення заборгованості, а також суми, які перераховані на рахунки пролонгованої, простроченої та сумнівної заборгованості.

2065 А Інші довгострокові кредити в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік довгострокових кредитів у поточну діяльність, які не відображені за рахунками груп №№204-205.

За дебетом рахунку проводяться суми наданих довгострокових кредитів.

За кредитом рахунку проводяться суми погашення заборгованості, а також суми, які перераховані на рахунки пролонгованої, простроченої та сумнівної заборгованості.

2066 А Пролонгована заборгованість за іншими кредитами в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік пролонгованих кредитів у поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми пролонгованих інших кредитів у поточну діяльність.

За кредитом рахунку проводяться суми погашення пролонгованої заборгованості, а також суми, які перераховані на рахунки простроченої і сумнівної заборгованості.

2067 А Прострочена заборгованість за іншими кредитами в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік інших кредитів у поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності, і непогашені у строк, що передбачений договором.

За дебетом рахунку проводяться суми простроченої заборгованості за іншими кредитами в поточну діяльність.

За кредитом рахунку проводяться суми погашення простроченої заборгованості за іншими кредитами, а також суми прострочених кредитів, які перераховані на рахунок сумнівної заборгованості.

2068 А Нараховані доходи за іншими кредитами в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік нарахованих доходів за іншими кредитами в поточну діяльність суб'єктів господарської діяльності. Доходи обліковуються у тому періоді, до якого вони належать.

За дебетом рахунку проводяться суми нарахованих доходів до часу їх сплати.

За кредитом рахунку проводяться суми нарахованих доходів при їх отриманні або перерахуванні на рахунок прострочених нарахованих доходів у разі несвоєчасного отримання.

2069 А Прострочені нараховані доходи за іншими кредитами в поточну діяльність, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік не отриманих у строк нарахованих доходів за іншими кредитами в поточну діяльність суб'єктів господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми прострочених нарахованих доходів.

За кредитом рахунку проводяться суми отриманих прострочених або списаних доходів. Подальший облік списаних доходів здійснюється за позабалансовим рахунком №9601. • Кредити в інвестиційну діяльність, які надані суб'єктам

господарської діяльності.

2070 А Короткострокові кредити на будівництво та освоєння землі, які надані суб'єктам господарської діяльності.

Призначення рахунку: облік короткострокових кредитів на будівництво та освоєння землі, які надані суб'єктам господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми наданих короткострокових кредитів.

За кредитом рахунку проводяться суми погашення заборгованості за короткостроковими кредитами на будівництво та освоєння землі, а також суми, які перераховані на рахунки пролонгованої, простроченої та сумнівної заборгованості.

2071 А Короткострокові кредити на купівлю будівель, споруд, обладнання та землі, які надані суб'єктам господарської діяльності,

Призначення рахунку: облік короткострокових кредитів на купівлю будівель, споруд, обладнання та землі, які надані суб'єктам господарської діяльності.

За дебетом рахунку проводяться суми наданих короткострокових кредитів на купівлю будівель, споруд, обладнання та землі.


 
 

Цікаве

Загрузка...