WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Державна податкова служба України в умовах переходу до ринку - Дипломна робота

Державна податкова служба України в умовах переходу до ринку - Дипломна робота

Зокрема, Президент України Леонід Кучма підкреслив, що "в результаті податкових перетворень повинна бути створена така податкова служба, яка б стимулювала економічний розвиток в Україні, що означає створення умов для залучення інвестицій в економіку України, розвиток підприємництва; зниження податкового тиску з метою дотримання податкового законодавства платниками податків та підвищення надходжень на основі добровільності; забезпечення стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Створення податкової служби, яка ефективно, справедливо, прозоро та чесно адмініструє податкове законодавство.

Встановлення прозорих, підзвітних та неупереджених зв'язків між ДПС та суспільством, запровадження в практику роботи партнерських відносин з платниками податків.

Основним принципом повсякденної праці податківців має стати налагодження партнерства між державою і підприємцем, щоб міцніли довіра і взаєморозуміння між податковими працівником і платником податків".

Голова ДПА України Микола Азаров наголосив, що "реформування податкової системи — завдання із завдань, яке для нашої держави і суспільства справді є універсальним, всеохоплюючим. Саме реформування, докорінна перебудова, а не поверхневі косметичні новації, які не вносять нічого нового по суті. Для мене очевидно, що стратегічні цілі податкових перетворень — у підтримці та стимулюванні реальної економіки, виробництва, легалізації, виходу з тіні прихованих капіталів, набутих не кримінальним шляхом. Саме в цьому колосальні резерви економічного зростання. Загалом же я хочу добитися ситуації, коли в Україні буде вигідно працювати — податкова система сприятиме цьому".

Проаналізувавши висловлювання та настанови керівництва держави та ДПА України, вироблено підстави для чітких перспектив ДПС України та їх моделі. Тому завдання Департаменту розвитку та модернізації ДПС України полягає у послідовному інформуванні працівників податкової служби, платників податків i суспільства в цілому про хід підготовки документів для укладання угоди зі Світовим банком на позику за результатами перевірки місією Світового банку стану підготовки плану впровадження проекту модернізації.

Особлива увага приділятиметься обговоренню таких складових проекту:

  • управління людськими ресурсами (людські ресурси — основна цінність податкової служби);

  • модернізація аудиту (кабінетний аудит, визначення ризиків, документальний аудит);

  • проблеми та нові форми роботи з платниками податків;

  • модернізація існуючого порядку реєстрації, обліку, пошуку, реорганізації та ліквідації платників податків;

  • автоматизація процесу прийому та обробки податкових декларацій та звітів;

  • удосконалення методології системи контролю за погашенням податкового боргу;

  • функціональна структура "за" i "проти" тощо.

Департамент розвитку та модернізації ДПС України планує протягом усіх етапів модернізації здійснювати анкетне опитування платників податків, громадян та працівників податкової служби України щодо існуючих проблем у взаємовідносинах працівників податкових органів із платниками.

Результати опитування враховуватимуться при розробці та впровадженні проекту Програми модернізації ДПС України [ ].

Безумовно, що така масштабна робота з трансформування та модернізації Державної податкової служби України вимагатиме істотних ресурсів. Попередні оцінки загальних витрат на програму становлять приблизно 150 мільйонів доларів США на загальний період її впровадження.

Оскільки метою модернізації ДПС є інституційні перетворення, вона вимагає істотної технічної допомоги, сучасних інформаційних технологій і відповідного технічного обслуговування. Тому технічна допомога становитиме 30-40 відсотків наданої позики, у той час як рештою коштів фінансуватимуться технології та спеціалізоване обладнання.

Безперечно, що основним рушієм перетворень у ДПА є персонал цієї інституції.

Керівництво ДПА добре усвідомлює, що будь-які зміни в організації означають порушення звичного порядку, вносять дискомфорт, поселяють у людях невпевненість і страх залишитись без звичної роботи. Зазвичай організацію, яка змінюється, чекає опір персоналу. Якщо спробувати відокремити найбільш типові бар'єри до змін в організації, то до них можна віднести: опір працівників; недосконалі комунікації; відсутність підтримки з боку керівництва; нестачу досвіду в зміні, що відбулася.

Відтак на перших етапах проекту необхідною є оцінка готовності ДПА до змін, виявлення перешкод на шляху змін і розробка стратегій щодо подолання цих численних і тяжких бар'єрів.

Незалежно від загального ставлення до змін, останні примушують людей рухатись від стабільності до невизначеності, від компетенції до некомпетенції, що безумовно їх турбує.

Навіть та частина персоналу, яка позитивно сприймає зміни, вимагає управлінських впливів, для того щоб запобігти можливому песимізму, розчаруванню в період проходження різних фаз змін в організації.

У процесі змін, що проводяться в будь-якій організації, можна виділити відкритий та прихований опір.

Відкритий опір – це відкрита опозиція ряду формальних і неформальних лідерів організацій, агітація інших членів організації, які ще не вибрали для себе остаточного рішення. Ефективна боротьба з відкритим опором можлива за рахунок покращення комунікацій, залучення персоналу до складання планів і процесів реалізації змін.

Найбільшу небезпеку для організації, що реформується, становить прихований опір, тобто навмисне зменшення ефективності програми змін. У цьому випадку найбільш ефективними і продуктивними діями є попереджувальна підготовка персоналу до процесу змін. Інформованість, комунікація ідей допомагають людям побачити і усвідомити необхідність та логіку перетворень.

Саме таким шляхом необхідно планувати і провадити роботу з реформування ДПС. Програма передбачає досить суттєві витрати ресурсів на навчання та підвищення кваліфікаційного рівня персоналу, які дозволять в умовах дискусій з проблем організаційних змін усвідомити їх необхідність, більш чітко сформулювати мету та завдання перетворень, знайти раціональні шляхи вирішення проблем, які стоять перед ДПС.

Найважливішим питанням, яке виникає в процесі підготовки планування та реалізації таких складних, ресурсонавантажених програм, як програма модернізації ДПС, є їх економічна та соціальна доцільність.

Проведений аналіз економічної доцільності Програми модернізації державної податкової служби з високою імовірністю свідчить про її реальну економічну ефективність та можливість повного повернення до Державного бюджету України коштів, витрачених протягом часу впровадження програми, впродовж декількох років після її завершення – за рахунок збільшення податкових надходжень до бюджету при одночасному зменшенні відносних витрат на адміністрування податків.

Впровадження заходів, передбачених Програмою модернізації, сприятиме зниженню соціальної напруги в суспільстві та створенню партнерських відносин між платниками податків та органами податкової служби [на шл].

101

Висновки та пропозиції

Найголовніше завдання будь-якої держави, тим більше в сьогоднішньому свiтi, який виробив високі стандарти життя, полягає в тому, щоб створити для своїх громадян достойні умови для життєдіяльності, освіти, розвитку здібностей, соціального захисту.

Основний інструмент для забезпечення цього завдання — перерозподіл створених суспільною працею багатств через бюджет. I, напевно, головні виконавці такого суспільного договору — це працівники податкової служби.

Податкові органи країни забезпечують надходження близько 80 відсотків усіх доходів державного та місцевих бюджетів. Це означає, що ДПС України займає значуще місце серед органів державної влади в нашій державі, тому питанням розвитку податкової служби та удосконаленню роботи податкових органів слід приділяти достатньо уваги.

Показники роботи податкової служби – це не арифметика. За ними стоїть добробут пенсіонерів та iнвалiдiв, учителів i лікарів, вчених i військових – усіх, перед ким держава має зобов'язання.

Ми можемо з гордістю визнати, що Україна має сучасну податкову службу, здатну забезпечити виконання законів, соціальну стабільність нашої держави. Таку службу, яка попри часом болісні пошуки найефективнішого розвитку економіки здатна послідовно, принципово обстоювати державні інтереси. У державної податкової служби України є значні набутки, є проблеми, котрі потрібно вирішувати в правовому полі нашої держави. I найголовніше – це позитивна динаміка служби, що збігається з позитивними тенденціями в суспільстві.


 
 

Цікаве

Загрузка...