WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Оформлення результатів ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства - Реферат

Оформлення результатів ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства - Реферат

(лист), де повинно бути викладено, в чому полягає суть зловживання, які закони порушені, розмір нанесеного державі збитку, винні особи; акт ревізії, підписаний необхідними особами; оригінали документів чи копії документів, що підтверджують факти виявлених зловживань; пояснення тих осіб, діяльність яких ревізують, а також інших осіб, чиї свідчення мають значення для перевірки обставин здійснення зловживань; заключення ревізуючих за цими поясненнями.
При передачі матеріалів ревізії судово-слідчим органам у справах контрольно-ревізійного органу повинні бути залишені: копія акта ревізії; копія пояснень посадових осіб обревізованої організації, винних у встановлених ревізією порушеннях і зловживаннях; копії основних документів, які підтверджують вказані в акті зловживання і порушення; документ, що підтверджує передачу матеріалів слідчим органам.
При передачі матеріалів судово-слідчим органам для притягнення винних довідповідальності перед слідчими органами одночасно ставиться питання про прийняття заходів щодо забезпечення громадянських позовів, а керівнику підприємства, що ревізується, пропонується пред'явити до винних осіб громадянські позови про відшкодування нанесеного збитку.
Якщо нанесено матеріальний збиток, але винні особи не притягуються до кримінальної відповідальності, чи кримінальну справу припинено, необхідно запропонувати керівнику підприємства, що ревізується, пред'явити громадянські позови до осіб, винних у нанесенні матеріального збитку.
Контрольно-ревізійні органи повинні встановлювати ділові контакти з органами слідства при розслідуванні ними справ за матеріалами ревізії. Відмова про порушення кримінальної справи чи постанова слідчих органів про припинення кримінальної справи, порушеної за матеріалами ревізії, можуть бути оскаржені у встановленому законом порядку.
Контрольно-ревізійні органи повинні здійснювати контроль за впровадженням у життя заходів щодо усунення виявлених ревізіями недоліків і порушень та виконанням прийнятих рішень, визначених наказом (додаток 2).
Додаток 2
Н А К А З
"___"____________200_ р. №_________
Про результати комплексної ревізії виробничої і фінансово-господарської
діяльності.
________________________________________________________________
(найменування підприємства)
за період з "____"_____________200_ р. до "_____"_____________200_ р.
Проведеною комплексною ревізією виробничої і фінансово-господарської діяльності________________________________________________________
________________________________________________________________
(найменування проревізованого підприємства)
за період з "____"_____________200_ р. до "____"_______________200_ р.
ревізійною бригадою________________________________________________________
(найменування органу, що призначив ревізію)
встановлено______________________________________________________
(основні результати ревізії)
На підставі викладеного наказую:
1. Директору_____________________________________________________
(найменування проревізованого підприємства,
________________________________________________________________
прізвище, ім'я, по батькові)
за допущені_____________________________________________________
(зміст порушень, недоліків, за які несе відповідальність керівник підприємства)
оголосити________________________________________________________
(дисциплінарне стягнення)
2. Заступнику директора __________________________________________
(аналогічно п.1)
3. Головному бухгалтеру___________________________________________
(аналогічно п.1)
4. Начальнику планово-економічного відділу__________________________
(аналогічно п.1)
5. Директору_____________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
для ліквідації недоліків у виробничій і фінансово-господарській діяльності, виявлених ревізією, і запобігання повторенню їх у майбутньому вжити заходів.
5.1. Накласти адміністративні стягнення на посадових осіб, відповідальних за недоліки і порушення у виробничій і фінансово-господарській діяльності.
5.2. Вжити необхідних заходів щодо відшкодування заподіяного збитку працівниками підприємства________________________________________
________________________________________________________________
(причини збитку, розмір їх і відповідальні особи)
5.3. Розробити і впровадити в строк до "___"_________________200__ р.
заходи щодо ліквідації недоліків і порушень у виробничій і фінансово-господарській діяльності і запобігання повторенню їх у майбутньому.
5.4. Забезпечити виконання заходів, про що доповісти _________________
________________________________________________________________
(посада, прізвище, ініціали)
Керівник органу, який приймає
рішення за результатами ревізії_____________________________________
(ініціали, прізвище)
3. Реалізація результатів ревізій і перевірок, проведених органами державної контрольно-ревізійної служби
Кваліфіковано провести ревізію, об'єктивно і принципово обґрунтувати кожний факт, викладений в акті, - важлива і відповідальна частина ревізійної роботи. Але на цьому ревізія не закінчується. Ревізія вважається завершеною, коли виявлені порушення усунуто, а фінансово-господарську діяльність налагоджено таким чином, що забезпечує виконання завдань, що стоять перед підприємствами, установами й організаціями, що були перевірені. Крім того, необхідно вжити заходи, які виключають можливість повторення аналогічних порушень на інших підприємствах, в установах і організаціях.
При реалізації матеріалів ревізій (перевірок), вжитті заходів за їх наслідками необхідно керуватись основними нормативними актами, дотримуватись такого порядку.
Важливе значення має усунення виявлених у ході проведення ревізії (перевірки) порушень законодавства з фінансових питань. У ході ревізії (перевірки) необхідно добиватись максимального усунення виявлених фінансових порушень, недоліків та відшкодування збитків.
При виявленні значних порушень фінансової дисципліни, недостачі коштів, матеріальних цінностей працівники державної контрольно-ревізійної служби в ході ревізії, не чекаючи її завершення, складають за такими фактами проміжний акт, вимагають від посадових осіб необхідні пояснення. Матеріали ревізій, при необхідності, передаються згідно з описом правоохоронним органам для проведення розслідування, притягнення винних осіб до відповідальності, відшкодування збитків, і одночасно перед керівництвом підприємства (установи, організації), що перевіряється, ставиться питання щодо усунення

 
 

Цікаве

Загрузка...