WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Стисла характеристика і технологія роботи з АІС "ДРФО" - Реферат

Стисла характеристика і технологія роботи з АІС "ДРФО" - Реферат

хочете одразу надрукувати довідку, то клацніть мишкою на кнопці "Надрукувати" і потім на кнопці "Вихід"
Для запису даних облікової картки і внесення відміток про звірку і видачі довідки клацніть мишкою на кнопці "Запис" із зображенням дискети.
Якщо друк довідки не потрібний, клацніть мишкою на кнопці "Записати до файлу" і потім на кнопці "Вихід". При цьому треба пам'ятати, якщо це нова порція довідок, то каталоги ТХТ і DOVIDKA з каталогу REESTR повинні бути порожніми. Безпосередньо перед друком необхідно в меню "Операції" виконати операцію "Формування довідок для підприємства". Після обробки комп'ютером усіх процесів, необхідно закрити вікно сеансу MS-DOS і закрити інформаційне вікно "Формування файлів tinall.txt і tinlist.txt завершено". Довідки містяться у файлі tinall.txt , а відомості надрукованих довідок у файлі tinlist.txt підкаталогу DOVIDKA підкаталогу ТХТ каталогу REESTR.
Щоб закрити будь-яку панель-картку з даними поточного рядку або вийти з режиму змін у вікно Реєстру без запису клацніть мишкою на кнопці з іконкою-дверцятами "Вихід".
Якщо внесені зміни на панелі вводу, то при спробі закрити картку без збереження даних з'явиться повідомлення:
"Дані були змінені. Зберегти дані у базі?
Так] [Ні] [Відмова]"
Для повторного запиту при присвоєному ідентифікаційному коді на невірну дату народження необхідно в обліковій картці мишкою клацнути на кнопці "Зміна дати народження". З'явиться вікно "Зміна дати народження". У полі "Дата народження" необхідно змінити дату народження на правильну і клацнути мишкою на кнопці "Запис". Необхідно пам'ятати, що місяць дати народження обирається за допомогою довідника.
Зняття з обліку у державному реєстрі
Для зняття з обліку фізичної особи і запису в архів в разі смерті або виїзду за кордон необхідно:
1. Відкрити облікову картку платника і клацнути мишкою на кнопці "Зняття з обліку". З'явиться вікно "Зняття з обліку".
2. У полі "Дата" ввести дату зняття з обліку.
3. За допомогою клавіш обрати причину зняття з обліку, або клацнути мишкою на потрібному рядку.
4. В разі вибуття в іншу країну, заповнити поля "Назва країни" і "На скільки". Назва крани обирається з довідника.
5. Клацнути мишкою на кнопці "Запис".
Якщо в даних помилок немає, з'являється повідомлення з вимогою підтвердження для такої важливої операції:
"Зняття з обліку приведе до видалення
фізичної особи з Реєстру. Все одно знімати?
[Так] [Ні] [Відмова]"
Для виконання операцій натисніть кнопку [Так]; для повернення до картки натисніть кнопку [Відмова]; для відмови від зняття з обліку - кнопку [Ні].
Якщо відповідь [Так], усі дані про платника переносяться до архівних таблиць і видаляються з основних таблиць; вікно "Зняття з обліку" закривається, а список у вікні Реєстру перечитується спочатку.
Дані про платників, які зняті з обліку у різі смерті або виїзду з країни на завжди, потрапляють до постійного архіву, а тих, що виїхали тимчасово - до тимчасового, звідки їх можна, за необхідністю, повернути до Реєстру.
Завдання щодо практичних робіт
1. За допомогою інформаційно-пошукової системи LIGA відібрати законодавчі акти стосовно обліку платників податків, проаналізувати зміни і доповнення, яки відбулися після 1.07.2001 року. Результати аналізу зафіксувати у текстовому документі у вигляді файла або надрукувати відповідні законодавчі документи.
2. Ознайомитись із загальною характеристикою АРМ "Облік платників податків - юридичних осіб" (вона міститься у посібнику). Завантажити АРМ. Проаналізувати бази даних платників податків, для чого переглянути і упорядкувати списки платників за різними ознаками. Знайдені невідповідності законодавчим актам зафіксувати у вигляді Акта результатів перевирки стану обліку платників податків (текстового документа).
3. За допомогою системи пошуку АРМ для контролю за платниками податків виявити підприємства, які мають по декілька рахунків у різних банківських установах і перевірити отримані дані з даними їх реєстрації.
4. За допомогою системи пошуку АРМ для контролю за платниками податків виявити засновників підприємств, які мають по декілька підприємств. Перевірити отримані дані з даними реєстрації цих підприємств.
5. За допомогою системи пошуку АРМ знайти керівників, яким належать по декілька підприємств. Звернути увагу на прізвища головних бухгалтерів, які з ними співпрацюють. Проаналізувати сфери діяльності таких підприємств, наявність філій.
6. За інформацією бази даних проаналізувати реєстрацію філій, нерезидентів. Результати перевірки зафіксувати у вигляді текстового документа.
7. Обрати всі необхідні дані одного з таких підприємств і заповнити первинні документи, що надходять від платників щодо зняття з обліку, зареєструвати їх і видати відповідні довідки (дивися форми документів у додатках 8, 11, 12 …). На основі заповнених і зареєстрованих документів зняті з обліку платника (підприємство) за допомогою АРМ.
8. Дати платнику, що був знятий, нове ім'я, нові прізвища керівника, засновника, головного бухгалтера. Змінити адресу, телефени, форми власності і види діяльності тощо (тобто з'явиться новий платник податків). Заповнити первинні документи (додатки 1, 2, 3 …) для взяття на облік нового платника (реквізити, яких недостає, обрати самостійно). Зареєструвати платника, заповнити відповідну довідку (додаток 4). Внести дані про платника у базу даних.
9. Перевірити дані платника у базі даних (правильність назви фірми: якщо така назва вже існує, замінити; ідентифікаційний код: він повинний бути унікальним; телефони, адресу, паспортні дані тощо).
10. Сформувати довідки про кількість платників у базі даних за різними ознаками. Результати надрукувати або зберегти як документ у окремому файлі.
11. У процесі роботи з АРМ ознайомитись з різними кодами, які у ньому використовуються. За допомогою відповідних довідників проаналізувати і визначити структуру основних з них. Результати оформити як документ і зберегти у окремому файлі.
12. В процесі роботи з АРМ, можливо, булизамічені незручності. Проаналізувати їх і оформити у вигляді пропозицій щодо удосконалення АРМ.
13. Ознайомитись з програмним забезпеченням АІС "ДРФО". Проаналізувати систему пошуку, яка застосована в АІС, її можливості.
14. Переглянути та проаналізувати дані платників податків - фізичних осіб за різними ознаками. Результати перевірки зафіксувати у вигляді текстового документа.
Література:
1. Нормативно-законодавча база України, а саме, законодавчі та нормативні акти (із змінами та доповненнями), що регулюють порядок створення, державної реєстрації (легалізації) та ліквідації суб'єктів обліку платників податків:
1.1. Цивільний кодекс від 31.01.63 № 03-28, зокрема ст.37-40
1.2. ЗУ "Про підприємництво" від 07.02.91 № 698-ХII
1.3. ЗУ "Про господарські товариства " від 19.09.91 № 1576-XII
1.4. ЗУ "Про підприємства в Україні" від 27.03.91 № 887-XII
1.5. ЗУ "Про об'єднання громадян" від 16.06.92 № 2460-XII
1.6. ЗУ "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" від 15.09.99 № 1045-XIV
1.7. ЗУ "Про колективне сільськогосподарське підприємство" від 14.02.92 № 2114-XII
1.8. ЗУ " Про банки і банківську діяльність " від 7.12.2000 № 2121-III
1.9. ЗУ "Про благодійництво та благодійні організації" від 16.09.97 № 531/97-ВР
1.10. ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.92 № 2343-XII
1.11. ЗУ "Про промислово-фінансові групи в Україні" від 21.11.95 № 437/95-ВР
1.12. ЗУ "Про оподаткування прибутку підприємств" від 28312.94 № 334/94-ВР в редакції Закону України від 22.05.97 № 283/97-ВР
1.13. ЗУ "Про систему оподаткування" від 25.06.91 № 1251-XII
1.14. ЗУ "Про податок на додану вартість" від 3.1.97 № 168/97-ВР
1.15. ЗУ "Про державну податкову службу в

 
 

Цікаве

Загрузка...