WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Напрямки вдосконалення АІС і технологій в ДПС - Реферат

Напрямки вдосконалення АІС і технологій в ДПС - Реферат

(відокремленого підрозділу). При взятті на облік платника за неосновним місцем реєстрації повинний формуватись запит для звірки з реєстраційними даними за основним місцем реєстрації.
З метою використання єдиної термінології приописі реквізитів ПК АІС вводяться поняття "Обліковий код" суб'єкту обліку, яке узагальнює існуючі поняття: ідентифікаційний код ЄДРПОУ, ідентифікаційний номер ДРФО, реєстраційний номер ТРДПАУ і "Ознака облікового коду", яка формується поступово при первинному занесенні відповідних даних за вибором з довідника "Ознак належності до основного реєстру та ознак облікового коду", який спеціально запроваджується для потреб ПК АІС. Крім цього, для введення "Ознаки взяття на облік" до нормативно-довідкової бази АІС вводиться довідник "Ознака взяття на облік /зняття з обліку".
При первинному занесенні даних після вводу облікового коду, формування ознаки облікового коду та визначення відношення платника до реєстрів в розрізі ознаки облікового коду повинна бути виконана обов'язкова перевірка на наявність облікового коду в актуальній БД або в архіві.
Нова система передбачає введення нової ознаки "Є правонаступником"; поняття - "Ознака заявника" (коли заяву від імені суб'єкту обліку подає довірена особа). Для платника з Реєстру платників юридичних осіб за новою системою може бути вибрана тільки одна ознака (або "юридична особа", або "філія").
У результаті впровадження "АІС реєстрів платників податків" передбачається модифікація інформаційного фонду реєстраційних /облікових/ даних суб'єктів обліку ДПС України, що пов'язане зі змінами нормативно-законодавчої бази та підвищенням вимог щодо ідентифікації платників податків під час взяття та перебування на податковому обліку.
Нова система передбачає інтеграцію програмного забезпечення АІС районного рівня із серверною частиною ПК АІС обласного рівня; програмного забезпечення ЦБД із серверною частиною ПК АІС центрального рівня.
ПК АІС як складові частини єдиного програмно-технічного комплексу передбачає застосування єдиної нормативно-довідкової інформації (за структурою Центральної бази даних із використанням хронології змін), єдиної структури основних реквізитів таблиць баз даних для всіх рівнів (з урахуванням додаткових функцій для ПК АІС відповідного рівня), єдиного в рамках "АІС реєстрів платників податків" стандарту екранних форм та інтерфейсу.
Розробка АІС орієнтується на реалізацію стандартів для розподілених систем обробки даних, на ПЕОМ в локальних обчислювальних мережах.
Нова система передбачає бути відкритою з можливістю застосування нових реалізацій прикладних програмно-технічних комплексів і налагодження програмного забезпечення під час зовнішніх змін (законодавчої бази, параметрів інформаційних потоків, технічних засобів як під час створення системи, так і під час експлуатації.
Вимоги до програмно-технічних засобів
Для забезпечення нормальної роботи мінімальна конфігурація робочої станції повинна відповідати таким вимогам: Pentium 200 (або більше); 32 MB RAM; 256 К кеш; промисловий стандарт ВIOS; PCI-ISA магістраль; 1.2 GВ HDD з EIDE контролером; FDD 3.5 дюйма; карта SVGA 2 МВ RAM; монітор SVGA (800x600 p); розширена клавіатура (101 ключ) з українським алфавітом та клавіатурним драйвером; адаптер локальної мережі; 1 паралельний порт; 2 послідовних порти (1 миша); маніпулятор "миша" (PC або МS).
Для забезпечення роботи ПК (клієнтської частини) необхідна операційна система не нижче MS Windows95/98/NT 4.0/2000. Операційна система, що встановлена на сервері, повинна забезпечувати роботу СУБД Oracle версії не нижче 8.1.6.
До локальної обчислювальної мережі ставляться такі вимоги: відповідність до IEEE 802.2 Ethernet; основний мережний протокол - TCP/IP Protocol.
Новий програмний комплекс має засоби інтеграції з існуючим програмним забезпеченням і повинний експлуатуватись на рівні спільного використання інформаційної бази АС.
Для програмних продуктів та інструментів, що використовуватиме ПК АІС районного рівня, серверна частина має бути реалізована під СУБД Oracle версії 8.1.6, тому що програмне забезпечення розробляється засобами СУБД Oracle версії 8.1.6 та системи візуального програмування DELPHI версії 5.
Для державних податкових інспекцій та філій, в яких немає можливості встановити СУБД Oracle, серверна частина має бути реалізована під СУБД Foxpro, але програмне забезпечення повинно розроблятися засобами системи візуального програмування DELPHI версії не нижче 5.
Нові можливості: збереження історії змін реквізитів баз даних
При перереєстрації в органах держреєстрації, у випадках інших змін облікових даних, при взятті на облік правонаступника платника - юридичної особи, знятті з обліку у органі ДПС, змінах у відношенні до реєстрів та інших обумовлених випадках необхідно вести історію змін, що також є функцією нової АІС. Структура таблиць бази даних для збереження історії змін реквізитів повинна передбачати занесення даних про причину змін та виконавця. Наповнення бази даних з історією змін облікових даних платника повинно відбуватися автоматично, без додаткового втручання користувача.
На вищий рівень інформація буде заноситися таким чином, щоб відповідати дійсному стану речей, зберігати актуальність. При внесенні ПК АІС районного рівня таких змін, як ліквідація будь-яких (або всіх) даних платника, інформація про це обов'язково буде передана і на вищий рівень.
Доповнення до відомостей стосовно адресних даних і телефонів платників податків
Дані формуються за допомогою екранних форм поступовим вибором: обирається населений пункт або район обласного підпорядкування, потім відбувається розгалуження: або відразу формується код населеного пункту, або обирається населений пункт районного підпорядкування, після чого вже формується код населеного пункту.
10-значний код територіальної одиниці, що використовується держстатистикою, однозначно визначається за кодом регіону та кодом населеного пункту.
Для міст Києва та Севастополя алгоритм вибору населеного пункту повинен бути однозначним.
З метою реалізації можливості пошуку та перегляду всіх адресних даних, що мають відношення до платника, передбачено єдину структуру всіх адресних даних з заповненням "Ознаки належності даних" (ознаки належності адресата: власні дані платника, дані відокремленого .підрозділу платника, засновника платника тощо) за допомогою довідника "Ознак належності", спеціально запровадженого для потреб ПК АІС, та заповненням реквізитів "Обліковий код платника" та "Обліковий код адресата". У випадку необхідності коригування адресних даних повинно проводитись збереження історії змін.
Для формування поштового індексу повинен використовуватися довідник з наданням

 
 

Цікаве

Загрузка...