WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Соціальна реклама на податкову тематику - Реферат

Соціальна реклама на податкову тематику - Реферат

інформаційний характер цієї відеопродукції.
Радіореклама - досить дієва, економічна і оперативна, не вимагає багато часу на підготовку. Сприймається легко й невимушено: вдома, на роботі, під час поїздки поїздом, автомобілем. Тому можна створювати рекламні радіотексти в розважальній або пізнавальній формі.
Найпоширенішими видами реклами на радіо є радіоголошення, радіоролики, радіожурнали.
Радіоголошення - інформація, що зачитується диктором.
Радіоролик - спеціально підготовлений ігровий радіосюжет, можливо у формі інтригуючого діалогу або жарту, як правило з музичнимсупроводом.
Радіожурнал - тематична радіопередача інформаційно-рекламного характеру, окремі елементи якої об'єднуються коротким конферансом.
Активна робота податкової служби по створенню й розміщенню аудіореклами почалася з 2000 року. Щоквартально створюються й транслюються на радіо не менше ніж 5 роликів. Розміщення аудіореклами практикується в метро, в громадському транспорті, на вокзалах і в аеропортах.
Особливо широко використовувалася аудіореклама в 2001 році під час декларування громадянами доходів, отриманих не за основним місцем роботи, шляхом демонстрування роликів, різних за сюжетними лініями, однак об'єднаними однією темою й однотипним музичним оформленням. Таким чином досягався ефект ненабридливості багаторазового нагадування про одну й ту ж проблему через подання абсолютно різної інформації. 96 % громадян своєчасно подали декларації, на що, звичайно, вплинула й радіореклама.
Серед найпоширеніших видів телевізійної реклами виділяються телеролики, телезаставки.
Телеролики - короткі рекламні фільми, тривалістю від 15 сек. до декількох хвилин, розраховані для показу широкій аудиторії.
Державною податковою адміністрацією України разом із студією "SPORT-PRO" виготовлені інформаційні кліпи, що демонструються на першому національному телеканалі та на каналі "Інтер". Цікаве вирішення й професійне оформлення не могли не привернути увагу глядачів. Обрана форма подачі - конкретні приклади із життя - робить коротшим шлях до глядача - платника податків або потенційного податкоплатника. Мета інформаційних кліпів - переконання населення у необхідності і користі добровільної сплати податків.
Вже підготовлені до виходу в ефір короткометражні фільми соціальної реклами.
Опановується ще один творчий напрям - виготовлення мультиплікаційних фільмів. На екрані з персонажами відбувається ціла серія пригод. Але всі вони приводять до одного висновку - необхідно дисципліновано сплачувати податки.
У підготовці таких рекламних матеріалів беруть участь і фахівці з комп'ютерної графіки, відеомонтажери, оператори, сценаристи, економісти.
Телезаставки - трансляція нерухомих мальованих текстів, що озвучуються диктатором, подаються з музичним супроводом.
Текст телезаставки може бути інформаційним (максимально простий і стислий), текстом - нагадуванням, текстом - переконанням. Емоційне забарвлення, переконливість формулювання сприяють збільшенню дієвості цього рекламного засобу.
Друкована реклама
Друкована реклама - один із основних рекламних засобів, розрахований виключно на зорове сприйняття.
Друкована реклама (в першу чергу плакати) за широтою використання органами ДПС посідає третє місце (після аудіо й відео).
До основних видів рекламної друкованої продукції можна віднести: проспект, буклет, плакат, листівку та ін.
Проспект - зброшуроване або переплетене друковане видання, яке інформує про певні заходи податкових органів. Може носити яскраво виражений ювілейний характер (детально описувати історію, діяльність служби, органу тощо).
Буклет - на відміну від проспекта, не зброшуроване, а декілька разів сфальцоване видання (тобто складене "гармошкою"). Може мати різні розміри, обсяг, варіанти фальцування, але в розгорнутому вигляді його розмір не повинен перевищувати розмір стандартного типографського друкованого аркуша. Недороге й економніше видання, виготовляється великими тиражами, розраховане на короткочасне використання.
Плакат - великоформатне видання, як правило з однобічним друком. Велика мальована фотоілюстрація (іноді комбінований сюжет) супроводжується великим рекламним заголовком - слоганом, який відображає основну думку плаката.
Листівка - малоформатне видання, може бути зігнуте. Випускається великим тиражем, як правило містить інформацію з одного питання на податкову тематику (це може бути нагадування про…).
Окремо виділяються рекламно - подарункові видання - настінні й настільні календарі, ділові щоденники, записники.
В художньому оформленні усіх рекламних друкованих матеріалів виділяються різні елементи податкової символіки, вказуються поштові реквізити органів ДПС.
Плакати використовуються для оформлення інтер'єрів службових приміщень, розвішуються на спеціальних пристосуваннях просто неба та ін.
Друкована реклама - подарункова продукція використовується у ході ділових зустрічей, розсилається поштою з вкладанням вітальних листівок, візитівок тощо.
Плакати виготовлюються як централізовано ДПА України, так і самостійно регіональними податковими органами. Цей вид рекламної продукції характеризується тривалим часом використання, що дозволяє досягти великої кількості контактів із споживачами соціальної реклами . Ця реклама використовується в метро, на інших видах транспорту, в банках, закладах охорони здоров'я, навчальних закладах, органах місцевої влади, на підприємствах і безпосередньо в самих податкових органах.
Зовнішня реклама
Згідно із статтею 15 Закону України "Про рекламу" до зовнішньої "належить будь-яка реклама, що розміщується на окремих спеціальних конструкціях, щитах, екранах, розташованих просто неба, на фасадах будинків та споруд".
До основних форм зовнішньої реклами належать рекламні щити, афіші, транспаранти, світлові вивіски, електронні табло, екрани.
У зв'язку з тим, що зовнішня реклама переважно сприймається на значній відстані й на ходу, вона представляє собою короткі й виразні повідомлення.
Зовнішня реклама доповнює рекламу в інших засобах масової інформації. Вона, в основному, нагадує про щось або інформує.
Зовнішня реклама повинна:
1. Часто потрапляти на очі
2. Привертати до себе увагу
3. Бути лаконічною
4. Бути зрозумілою
5. Легко читатися на ходу
Створенням і розміщенням зовнішньої реклами податкової служби

 
 

Цікаве

Загрузка...